Çiğli Arçelik ServisiÇiğli Arçelik Servisi

Arçelik Çiğli Beyaz Eşya Servisi

Çiğli Arçelik Servisi olarak, Çiğli ve civarındaki mahallelerde arçelik beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir aramanız kadar yakınızla bize ulaşıp, arçelik servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0850 302 3434

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen teknik servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm arçelik yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

Çiğli Arçelik Servisi hızlı servis garantisi ile de Çiğli bölgesinde ilk ve tek en iyi servis hizmeti vermektedir. Bir aramanız kadar yakınız ile en kısa sürede servis noktasına ulaşan güler yüzlü teknik ekibimiz size en iyi arçelik servis hizmetini sunar.

İzmirin her bölgesinde Çiğli ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın!
Telefon numaramız;

0850 302 3434

İzmir Arçelik Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR BOSCHSERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 3434

Arçelik beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Arçelik çamaşır makinesi, arçelik bulaşık makinesi, arçelik fırın, arçelik mikrodalga fırın, arçelik buzdolabı, arçelik davlumbaz ve diğer arçelik beyaz eşyanızın arıza durumunda arçelik servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.İzmir Arçelik Servisi Hizmet Bölgeleri


📞 HEMEN ARA